Valérie Zawadská  
 
   Novinky
   Divadlo
   Film
   Televize
   Dabing
   Rozhlas
   Fotoalbum
   Životopis
   Kontakt
   Linky
   Zpět
   Home
 
 

 

logo V Z

Oficiální webové stránky Valérie Zawadské.

 

ROZHLAS

 
 
 
 
 
 

Rok 2017

 
     
     
     
     
29.11.2017 - Laboratoř  
 

Valérie přijala pozvání moderátorky Martiny Maškové a zúčastní se ve středu 29. listopadu natáčení dalšího dílu diskusního pořadu Laboratoř pro Český rozhlas Plus, kde vědci a herci debatují v netradičním týdeníku vědeckých novinek.

 
     
20.9.2017 - Ingeborg Bachmannová: Dobrý bůh z Manhatannu  
 

Valérie bude ve středu 20. září spolupracovat na natáčení rozhlasové hry Ingeborgy Bachmannové Dobrý bůh z Manhatannu pro Český rozhlas. Překlad Michaela Jacobsenová. Dramaturg Alena Zemančíková. Režie Hana Kofránková.

 
     
13.9.2017 - Laboratoř  
 

Ve středu 13. září přijala Valérie pozvání moderátorky Martiny Maškové a zúčastní se natáčení dalšího dílu diskusního pořadu Laboratoř pro Český rozhlas Plus, kde vědci a herci debatují v netradičním týdeníku vědeckých novinek. Tentokrát o lidských mutacích, akrobatických předchůdcích primátů, záludném kukání kukaččích samiček a vikingské válečnici. Dále účinkují: zoolog Pavel Stopka, lékař Ladislav Machala a Petr Vacek. Datum vysílání: sobota 18. září v 10:10 hodin na stanici ČRo Plus.  www.rozhlas.cz

 
     
14.8.2017 - Barbora Hamplova: Podvodníci  
 

Valérie bude v pondělí 14. srpna spolupracovat na natáčení 8. dílu původního rozhlasového fantasy seriálu o cestě Františky Kyliánové za pravdou o svém otci, největším podvodníku v Podvodí Podvodníci pro Český rozhlas Dvojku. Napsala Barbora Hamplová. Režie: Hana Kofránková.

 
     
24.5.2017 - Laboratoř  
 

Ve středu 24. května přijala Valérie pozvání moderátorky Martiny Maškové na natáčení  dalšího dílu diskusního pořadu Laboratoř pro Český rozhlas Plus, kde vědci a herci debatují v netradičním týdeníku vědeckých novinek. Dnes na téma: stravování housenek, pohyb ve starohorách, zalévání amerických zahrádek a žampióny na grilu. Dále účinkují: biolog Jan Černý, hydrobiolog Jan Vymazal a Veronika Jeníková. Datum vysílání: sobota 27. května v 10:10 hodin na stanici ČRo Plus. www.rozhlas.cz

 
   
17.5.2017 - Vzpomínky nám zůstanou  
 

Ve středu 17. května od 14:00 hodin přijala Valérie pozvání na natáčení veřejné rozhlasové nahrávky pořadu Vladimíra Hrona Vzpomínky nám zůstanou ve Velkém činoherním studiu Českého rozhlasu v Plzni. Dalšími hosty budou imitátor Petr Jablonský a ředitel Ústavu pro jazyk český Martin Prošek. Tématem pořadu budou: vzpomínky, dětství, profesní dráha, hobby atd. Datum vysílání: sobota 13:05 hodin na stanici ČRo Plzeň. www.rozhlas.cz

 
     
29.4.2017 - Laboratoř chystá speciální vysílání z Olomouce  
 

V sobotu 29. dubna od 10:10 hodin se Valérie zúčastní vysílání přímého přenosu speciálu rozhlasové Laboratoře z Divadelního sálu univerzitního centra Konvikt v Olomouci na stanici ČRo Plus. Tentokrát na téma spojené s mottem festivalu The Future is now, tedy Budoucnost je teď.

 
     
15.3.2017 - Laboratoř  
 

Ve středu 15. března přijala Valérie pozvání moderátorky Martiny Maškové na natáčení  dalšího dílu pořadu Laboratoř pro Český rozhlas Plus, kde vědci a herci debatují v netradičním týdeníku vědeckých novinek, tentokrát na téma: proč se drbe myš, na co bude umělá kvasinka a jak naučit poslouchat molekulární roboty. Dále účinkují: genetici Václav a Jan Pačesovi a herec Igor Bareš. Datum vysílání: sobota 18. března v 10:10 hodin na stanici ČRo Plus. www.rozhlas.cz

 
     
27.1.2017 - Jak to bylo doopravdy  
 

Valérie bude v pátek 27. ledna spolupracovat na natáčení pořadu Jak to bylo doopravdy 65 - František Kriegel nebyl statečným člověkem? pro Český rozhlas. Scénář Hynek Pekárek.

 
     
23.1.2017 - "Podělanej kšeft"  
 

V pondělí 23. ledna bude Valérie spolupracovat na natáčení pořadu Dokument Radio Wave - "Podělanej kšeft" (Crap Business) pro Český rozhlas. Režie Brit Jensen.

 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Starší články z rubriky Rozhlas - Archiv Starší články z rubriky Rozhlas - Archiv  
     

http://www.valeriezawadska.eu

Copyright © Valérie & R K K, Design by R K K. Webmaster